Lind qingji me 4 sy e me bisht në ball në Fier (VIDEO)
Në fshatin Vreshtas të ish-komunës Cakran në Fier ka lindur një qingj me katë sy dhe me bisht në ballë në vend të hundës. Përmes videos ne shikojmë se si katër bebet e syve janë ngjitur me njëra tjetrën, dhe dy prej tyre mbulohen nga bishti.

Qingji ka lindur në familjen e Edmir Merkajt 37 vjeç. Ky u fundit ka treguar se ka tentuar t’i japë të pijë qumësht me biberon, por për shkak se qingji nuk ka hundë gati sa nuk është mbytur, pasi nuk mund të merrte frymë gjatë pirjes. /albeu.com/

Shtuar më 27/03/2016, ora 16:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori