Ky është lepuri më i madh në botë (FOTO LAJM)

Ky është lepuri më i madh në botë i cili peshon 25 kilogram dhe është i gjatë 111 centimetra. Lepuri me emrin Dariusi duket se tashmë këtë vend po ja kalon pasardhësi i tij me emrin Jeff, i cili është thuajse sa ai.

Këto janë lepuj pjesë të familjesAnnete Edwards e cila besoni ose shpenzon deri në 7 mijë euro në vit për të ushqyer këta dy lepurush gjigantë. /albeu.com/
Shtuar më 06/04/2015, ora 13:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori