Ky është hajduti më i lumtur në botë!
Pëlqej
Michael Vitington
Michael Vitington (45), ka grabitur një bankë në Denver dhe ka tentuar të ik me tren por shumë shpejt policia arrestoi grabitësin.

Vitington, i cili vodhi rreth pesë mijë dollarë, pasi u arrestua në vend që të mërzitej ai pozon për policinë duke qeshur, ashtu siç shihet edhe në fotografinë e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 29/09/2014, ora 15:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori