Kush do të dëshironte një shtëpi të tillë (FOTO LAJM)

Kush nga ju do të dëshironte një shtëpi të tillë lundruese? Kjo ndërtesë lundruese është në pronësi të një çifti artistësh, Wayne Adams dhe Catherine King.

Kjo është një shtëpi e cila është e përbërë nga 12 struktura druri të lidhura me njëra-tjetrën nga një pasarelë dhe ndodhet në Tofino të Kanadasë. ”Freedom Cove”, e quajtur kështu nga pronarët e saj është ndërtuar më 1992, vit kur çifti nisi të jetonte aty së bashku me dy fëmijët. /albeu.com/
Shtuar më 13/04/2015, ora 12:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori