Kush bën më shumë qejf, të dehurit apo ata që i shikojnë?! (VIDEO)
Njerëzit pijnë alkool dhe dehen për dy arsye kryesore. Për të harruar hallet ose për të bërë qejf.

Por, se kush bën qef më shumë, i dehuari apo ai që e shikon të dehurin, besojmë se e dini të gjithë përgjigjen.

Videoja e mësipërme është një përmbledhje e veprimeve të disa të dehurve.

Shikojini dhe kënaquni. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2013, ora 17:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori