Kuriozitete: Të vërtetat që na habisin-2 (FOTO LAJM)

Penguinët janë zogjtë e vetëm që mund të notojnë dhe nuk mund të fluturojnë
Vazhdojmë me serinë e foto lajmeve me titull “Të vërtetat që na habisin”, ku do të lexoni kuriozitete nga më të ndryshmet. A e dini se ç'ndodh nëse hidhni disa kokrra rrushë të thatë në një gotë shampanjë të sapobërë, apo si është përdorur ketchup-i shekuj më parë!

Po, cila është e përbashkëta më interesante mes njerëzve dhe delfinëve?!

Këto dhe kuriozitete të tjera, do t'i lexoni në foto lajmin e mësipërm.

Kjo është dita e dytë që Portali Albeu po publikon serinë e foto lajmeve me titull "Të vërtetat që na habisin" /albeu.com/
Shtuar më 09/01/2016, ora 13:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori