Kur gjyshja rreh policin (VIDEO)
Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në SHBA, ku një gjyshe është përleshur me një oficer policie.

përmes videos do të shikoni momentin kur polici grushton gruan e moshuar pasi ajo kundërshton arrestimin, por gjërat në fund ndryshojnë.

Gjyshja arrin të ngrihet dhe më pas fillon të godasë policin madje dhe duke e gjakosur në fytyrë. /albeu.com/
Shtuar më 18/06/2016, ora 15:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori