Kur dikush ju prish gjithmonë foton! (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kohë pas kohe, secili prej nesh përfundon duke marrë fotografi të pasuksesshme, të tilla si ato ku kemi sytë gjysmë të mbyllur ose një shprehje të çuditshme në fytyrë.

Gjithmonë ekziston mundësia që diçka e çuditshme dhe qesharake ndodh në sfond, përcjell albeu.com

Shikoni një përzgjedhje të re fotografish ku veprimi kryesor nuk është aspak në plan të parë. /albeu.com/Shtuar më 25/02/2018, ora 10:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori