Kur dasma kthehet në tragjedi! (VIDEO)
Një ngjarje e rëndë është shënuar gjtë një dasme në fsharin Adalaj në afërsi të qytetit Ahmedabad të Indisë.

Dëshira për t'a bërë të veçantë dhe paharrueshme ditën e dasmës ka rezultuar fatale për njërin nga të ftuarit.

Në fillim të ceremonisë, nusja dhe e motra pritet të zbrisnin nga lart, të futura në një platformë kristali.

Por platforma nuk e ka mbajtur peshën dhe kristali është shkëputur duke rënë mbi një 40-vjeçar, i cili ka humbur jetën menjëherë.

Katër të ftuar të tjerë janë plagosur rëndë, mes të cilëve edhe nusja dhe motra e saj. /albeu.com/
Shtuar më 26/02/2014, ora 14:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori