Kur atletët dhe tifozët e sportit luftuan kundër motit! (FOTO LAJM)

Lojërat Olimpike në Pyeongchang ishin një nga lojërat më të ftohta gjatë viteve të fundit.

Moti shkaktoi që zyrtarët të shtyjnë shumë gara për shkak të reshjeve të dendura të dëborës dhe temperaturave ekstreme, përcjell albeu.com

Megjithatë, siç tregon lista jonë, atletët dhe tifozët e sportit sfiduan motin dhe kushtet e tij.

Shihni fotografitë e mahnitshme të tifozëve, trajnerëve dhe atletëve që konkurrojnë në kushte ekstreme. /albeu.com/Shtuar më 08/03/2018, ora 12:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori