Krimineli më i frikshëm (FOTO LAJM)

Jason Barnum në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, i famshëm për tatuazhet e çuditshme, u dënua me 22 vjet burg për tentativë vrasjeje, grabitje dhe vepra të tjera penale.

Ai quhet ndryshe edhe Terminator, për shkak të tatuazhit karakteristik që ka mbi kokë si dhe tatuazhit në të bardhën e syrit të djathtë.

Ai ka pranuar se ka vjedhur makina dhe shtëpi për të siguruar para për blerjen e heroinës.

Barnum është treguar i papërmbajtshëm edhe gjatë seancës gjyqësore duke goditur diss herë mikrofonin.

Shihni më sipër disa foto të këtij krimineli të frikshëm. /albeu.com/
Shtuar më 19/01/2015, ora 19:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori