Kosh nga 30 metra lartësi (VIDEO)
Grupi "The Legendary Shots" shëtit nëpër botë dhe zgjedh mënyra të veçanta për të bërë veprime itneresante me topin e basketbollit.

Në këtë mënyrë, nuk është se do arrijnë të luajnë në NBA por sigurosht që do të shtojnë fansat e tyre në internet.

Gjëja e fundit që bënë ishte hedhja nga 30 metra lartësi dhe realizimi i koshit.

Shihni më sipër videon. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2013, ora 18:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori