Këpucët që kthehen në çadër kampingu (FOTO LAJM)

"Walking Shelter" janë këpucë të cilët kanë një veçori ndryshe nga llojet e përditshme ato mund të kthehen në çadra kampingu.

Këto janë këpucë të cilat kanë dalë në shitje në Australi dhe u vijnë në ndihmë të gjithë personave të apasionuar pas kampingut. Në fakt ato nuk janë këpucët më elegante që njeriu mund të shohë apo veshë, por janë shumë praktike për ngritjen e çadrës së kampingut.

Për momentin prodhuesit australianë kanë projektuar vetëm një prototip, dhe ëstë planifikuar që të ardhurat që do të sigurohen nga shitja e këtyre këpucëve do të përdoren për bamirësi. /albeu.com/
Shtuar më 10/05/2015, ora 10:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori