Keni parë femër si kjo? Ja vlen të shikohet ... (VIDEO)
Keni parë femër si kjo? Ja vlen të shikohet ... www.albeu.com

Keni parë femër si kjo? Ja vlen të shikohet ...www.albeu.com

Posted by Albeu.com on Tuesday, November 24, 2015
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Jemi mësuar të shohim femra që bëhen viktimë të sulmeve dhe dhunimeve të ndryshme por femra në videon e mësipërme është ndryshe.

Shikoni videon e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 25/11/2015, ora 10:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Protestuesi i Zharrezes ka nje mesazh per te gjithe politikanet

Protestuesi i Zharrezes ka nje mesazh per te gjithe politikanet