Ju ka marrë malli për pak dimër?! (FOTO LAJM)

Për shumë qytete tashmë ka ardhur dimri dhe bora nuk mungon. Por për disa të tjerë, edhe nëse dimri vjen, bora rrallë herë "na nderon".

Për ata që e duan por që ju mungon dimri dhe bora, ju ftojmë të shihni fotografitë e mësipërme të përzgjedhura nga Portali Albeu. /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2016, ora 17:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori