Ju ka marr malli për rrëshqitjet mbi akull? Shikojeni videon ...

Ju ka marr malli për rrëshqitjet mbi akull? Shikojeni videon me disa skena për të qeshur :)www.albeu.com

Posted by Albeu.com on Thursday, December 24, 2015
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Jo të gjithë shqiptarët kanë fatin të shijojnë borën këto ditë dimri. Por, shumica prej nesh kemi përjetuar momente humorstike të rrëshqitjes mbi akull.

Videoja e mëposhtme është një përmbledhje momentesh ku njerëzit rrëshqasin mbi akullin në rrugë dhe dihet se si përfundojnë.

Shikojeni videon e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2016, ora 17:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori