Ja si reagojnë amerikanët kur provojnë bakllavën, sarmën, byrekun (VIDEO)
Një ekip gazetarësh, që punojnë për portalin Buzzfeed kanë takuar një malazez me emrin Milan.

Malazezi është rritur në Ballkan dhe ka emigruar në SHBA në vitin 1987.

Ai ka shkuar në Amerikë për muajin e mjaltit, por se mbeti atje dhe mori edhe shtetësi amerikane.

Amerikanët, siç duket edhe në video janë shumë të impresionuar nga ushqimi tradicional ballkanas./albeu.com/

Shtuar më 05/11/2014, ora 17:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori