Ja si duken filmat pa efekte speciale! (FOTO LAJM)

Pëlqej
Gëzoni atmosferën misterioze të procesit të krijimit të filmave.

Teksa teknologjitë e prodhimit të filmave bëhen më të avancuara, shohim gjithnjë e më shumë elemente speciale që dalin në jetë në ekranin e madh.

Shihni disa fotografi dhe krahasoni procesin e filmimit me rezultatin përfundimtar që shohim në kinematë. /albeu.com/


Shtuar më 13/02/2018, ora 16:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori