Ja si dështon tentativë e këtij gjarpri (VIDEO)
Gjarpërinjtë janë zvarranikët më të frikshëm dhe më të rrezikshëm.
Të gjithë para tyre kemi frikë, në video shohim sjelljen e një gjarpëri, i cili nuk duket normal.

Nga imazhet ne shohim se si ai i sulet pronarit të tij, por për fatin e tij të keq ishte një sulm që dështoi, pasi personi në atë moment hapi derën duke bërë që ai të përfundonte jashtë.

Personi që ne shohimvideo nuk e kishte iden se çfarë kishte nga pas, por duket se fati këtë herë i buzëqeshi dhe e mbrojti n=ga një kafshim helmues gjarpri. /albeu.com/
Shtuar më 15/04/2015, ora 13:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori