Ja për çfarë shërben tjetër shishja plastike (FOTO LAJM)

Imagjinata ështw dhe pjesa e cila na ndihmon për të bërë gjëra të çuditshme. Veronika Richterovà është një artiste shumë e njohur për llojin e saj, veprat e saj janë të një modeli dhe materiali të veçantë që ju më parë nuk e kishit dëgjuar.

Artisjtja punimet e saj irealizon përmes shisheve plastike, duke i sjellë në forma të ndryshme, si kaktus, meduza, trëndafila e të tjerë. /albeu.com/
Shtuar më 10/04/2015, ora 10:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori