Ja çfarë bën ky baba për të treguar rolin e tij si kryefamiljar (VIDEO)
Teknologjia kohët e fundit është kthyer në një sëmundje për shumë të rinj, duke bërë që dhe familjarët ti shohin si robot nëpër shpi.

Në një video të postuar duket një familja e cilat duket se po darkojnë sëbashku, por sigurisht fëmijët e kishin kokën tek telefoni, për këtë i ati gjeti një mënyrë për të tërhequr vëmendje.

Shikoni në video se si babi mundohet të tregojë që ka disa rregulla që ato duhet të zbatojnë në familje. /albeu.com/
Shtuar më 26/04/2015, ora 15:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori