Ja çfarë bën kjo krijesë misterioze për të shpëtuar nga izolimi (VIDEO)
Një krijesë e çuditshme e cila shihet e mbyllur në një kafaz shihet duke kafshuar telat e kafazit në të cilin gjendet. Kjo është një kafshë e cila thuhet se është gjendur në ujërat e ndotura të një rezervuari në Shenzen të Kinës.

Sipas shumë informacioneve nga disa cilësohet si një jashtëtokësore, kurse të tjerë kanë thënë se është një ari i deformuar, shkaku i kequshqyerjes dhe ujit të helmuar.

Përmes videos ju mund të shikoni se si krijesa mundohet të shpëtojë nga kafazi. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2015, ora 12:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori