Ja çdo të thotë të bësh kosh me top të zjarrtë! (VIDEO)
Përmes kësaj video do të shikoni momentin kur Kyle Bauman, ka arritur që të bëjë kosh me topin e mbuluar nga flakët. Dëshira për të bërë një kosh të veçantë bëri që Kyle, të ndizte topin dhe më pas të bënte kosh.

Kjo ngjarje e pazakontë është regjistruar nga kamerat dhe është shpërndarë në kanale të shumta, dhe besohet se është shikuar nga miliona njerëz. /albeu.com/

Shtuar më 10/06/2016, ora 10:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori