Humbi betejën, ky luan mbeti i habitur përgjithmonë (FOTO LAJM)

Një luan në një park në Kenia duket i befasuar pasi hyri në një betëjë të egër dhe e humbi atë.

Luani nuk e priste humbjen dhe kjo gjë e shtangu përgjithmonë.

Ai e humbi qepallën e njërit sy në një betejë territoriale me vëllezërit e tij në vitin 2012 dhe ka mbetur me një sy të prerë, përcjell albeu.com.

Shenjat në fytyrë, dhëmbë të mëdhenj dhe mjekër të gjakosur, mblidhen së bashku për ti dhënë atij pamjen e një luftëtari të keq. /albeu.com/

Shtuar më 14/09/2017, ora 11:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori