Hidhet me parashutë teksa fliste në "Skype" me prindërit (VIDEO)
Përmes videos do të shikoni momentin kur një djalosh gjatë bisedës me Skype me prindërit hidhet me parashutë nga aeroplani.

Prindërit Pat dhe Mary kanë ndjekur të gjithë skenën, deri në momentin kur Roger ka zbritur në tokë. Shikoni si reagojnë ato. /albeu.com/

Shtuar më 18/12/2015, ora 14:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori