Hapin arkivolin pas 15 vitesh dhe ... (VIDEO)
Familjarët e një të vdekuri në SHBA kanë vendosur që pas 15 vitesh të ndryshojnë vendin e varrit të të vdekurit, por gjatë hapjes së arkivolit ata janë habitur me atë çfarë kanë parë.

Ashtu siç shihet edhe në videon e mësipërme, trupi i të vdekurit edhe pse kanë kaluar 15 vjetë akoma është i pandryshuar, sikur të ketë vdekur tani. /albeu.com/
Shtuar më 10/11/2013, ora 12:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori