Habit "Kukulla Ken": Pas operacioneve dua të bëhem baba (FOTO LAJM)

Rodrigo Alves ndryshe i njohur si "kukulla Ken" është një nga personazhet më të njohura, daljet e të cilit komentohen pafund në media.

Së fundmi është 34-vjeçari i ka habitur të gjithë duke deklaruar se përvec operacioneve plastike ka ëndërr të bëhet baba.

Ai thotë se nuk dëshiron që fëmija i tij t'i ngjajë dhe të të ndjekë rrugën e tij.

Rodrigo u shpreh: "Tashmë që ia dola të realizoj të gjitha operacionet plastike, kam kohë për tiu përkushtuar vetes, Ajo që dua tani është të kem një qenush por edhe të bëhem baba. Por vetëm me kushtin që fëmijët e mi të mos duken aspak si mua, ndaj dhe unë vendosa që figurën time ta ndryshoj me 60 operacionet e mia plastike". /albeu.com/
Shtuar më 16/03/2018, ora 15:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori