Foto komike se si njerëzit e përballojnë vapën (FOTO LAJM)

Muaji korrik dhe gjysma e gushtit kanë qenë shumë të nxehtë dhe njerëzit kanë gjetur mënyrë nga më të ndryshme për ta përballuar.

Në disa raste i nxehti ka shkaktuar edhe dëme, siç janë shkrirja e shkallëve.
Shtuar më 13/08/2019, ora 16:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori