Foshnja indiane me dy kokë surprizon mjekët (VIDEO)
Mjekët indian janë surprizuar nga mbijetesa deri në 30 ore pas lindjes, e foshnjës me dy kokë.

Nëna e foshnjës, Anita Tiwari 28 vjece, në Uttar Pradesh, Indinë veriore, solli në jetë fëmijën me dy kokë të shtunën në mëngjes në spitalin Star.

Lindja e foshnjës me dy kokë u diskutua shumë në qytet dhe njerëzit të cilët ishin mbledhur jashtë spitalit festuan, duke e quajtur foshnjen e porsalindur: "fëmija mrekulli". /albeu.com/
Shtuar më 19/01/2016, ora 09:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori