Filmi i ri horror në ‘Netflix’ është makthi më i keq i çdo prindi
Një film i ri ka arritur në platformën online për filma ‘Netflix’ me llojin e skenave që do iu bëjë të ftohtë me të gjithë.

Pihu”- quhet filmi i ri dhe nuk ka të bëjë me qenie të mbinatyrshme, apo me vrasje.

Filmi bëhet fjalë për një vajzë të vogël tejet të lezetshme dy vjeçare e cila e qon familjen në ‘makth’ për shkak keqkuptimeve të një dy vjeçare, raporton “Unilad”.

Tmerri i këtij filmi qëndron në faktin se askush nuk është përreth ta ndaloj vogëlushen nga djegia e vetës. Pihu ka mbetur plotësisht e vetme në shtëpi, me vetëm trupin e nënës së saj të vdekur – si shoqëri, transmeton lajmi.net.

Filmi horror Indian është kualifikuar si ‘makthi më i keq i secilit prindër’ dhe më vetëm përmbledhja e këtij filmi mjafton të ju lë komplet me nerva të dërrmuar. Edhe ata që nuk kanë fëmijë kur kanë parë përmbledhjen e këtij filmi dhe gjërat e rrezikshme që kalon vogëlushja – ka bëre që të kenë ankth për punën e fëmijëve.

Shihni përmbledhjen më poshtë.

Shtuar më 11/08/2019, ora 19:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori