Fëmija që bën spektakël në xhami (VIDEO)
Një fëmijë nuk e ka lënë të qetë një baba i cili po falej në një xhami në Turqi.

Gjatë gjithë kohës, fëmija i ngjitet në qafë babait teksa ai kryen faljen me qetësi dhe ngadalë për të mos rrëzuar fëmijën, transmeton Albeu.com.

Pas mbarimitnamazit, fëmija e ka përqafur babain e tij, i cili ia ka kthyer me të përkthelur dhe duke e puthur në ballë.

Ndiqni videon interesante që po bën xhiron e internetit. /albeu.com/
Shtuar më 07/04/2015, ora 15:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori