Fëmija bie nga kati i dytë i kopshtit (VIDEO)
Përmes kësaj video ju do të shikoni se si një katër vjeccar bie nga kati i dytë i kopshtit. Ngjarja ka ndodhur në një kopsht në Kazakistan, në momentin kur fëmija po luante në momentin, kur rrëshqiti dhe ra.

Tre edukatore janë pezulluar, ndërsa fëmija është në spital në gjendje jo shumë të rëndë. /albeu.com/

Shtuar më 29/11/2015, ora 09:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori