E pabesueshme! Njeriu që nxjerr peshkaqenin zvarrë ne breg! (VIDEO)
Një njeri në Massachusetts u mundua rreth një orë për të nxjerrë nga uji një peshkaqen që kishte ngecurgrepin e tij, njofton CNN.

I riu është habitur kur ka parë peshkaqenin dhe nuk është dorëzuar duke e tërhequr zvarrë nl bregdet.

Më sipër shihni videon. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2013, ora 12:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori