Do i derdhte mbi kokë legenin me ujë, ja si përfundon ... (VIDEO)
I sfiduar nga një shok, i riu turk vendos të derdhë një legen me ujë me akull mbi kokë, ndërsa për këtë porosit shokun e vet.

Pasi bën nominimin, shoku i tij tenton të ngrejë legenin por pesha e madhe e ujit dhe forma e legenit bëjnë që uji të derdhet gabimisht mbi të.

Videoja në fjalë po bën xhiron e internetit. /albeu.com/
Shtuar më 29/08/2014, ora 11:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori