Çmenduri e mban në dorë merimangën helmuese dhe pret pickimin (VIDEO)
Kjo është një mënyrë për të treguar se nuk ka frikë nga merimangat. Pronarja e insektit ekzotik, Kayonna Cole, përmes videos shihet se si e mban në dorë insektin helmues dhe pret momentin kur ajo e pickon.

Gruaja që jeton në Los Angeles, rri e qetë gjatë realizimit të videos edhe përkundër dhembjes, e cila thekson se në momentin e parë nuk është e madhe, por më pas ajo është ankuar shkaku i helmit që ka marrë. Pas pickimit nga merimanga asaj i ka filluar ti dhëmbë dora dhe të të irritohet dhe të më kruhet. /albeu.com/
Shtuar më 13/04/2015, ora 09:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori