Çfarë tmerri! Këto shoferë kanë bërë gjëra të pazakonta në makinat e tyre (FOTO LAJM)

Pëlqej
Imazhet e gjetura në Reddit, Imgur dhe në mediat sociale zbulojnë se ka një numër alarmues të pronarëve të automobilave që bëjnë gjëra vërtet të tmerrshme për automjetet e tyre.

Disa kanë pikturuar imazhe të Jezusit, superheronjëve,veten e tyre apo animacione të ndryshme, përcjell albeu.com

Disa zgjedhin modele, si leopardi, apo firmën Louis Vuitton, dhe e kanë tepruar akoma më shumë kur e kanë lyer me bojë të kuqe që të duket si gjak. /albeu.com/Shtuar më 28/02/2018, ora 10:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori