Çfarë bën një vajzë kur nuk i mbajnë më këmbët nga pija (FOTO LAJM)

Një gotë alkool të gjithë mund ta përballojnë. Por kur je në shoqëri të mirë një gotë nuk mjafton.

Ka nga ata të cilët mund ti përballojnë me sukses edhe disa gota, por ka dhe raste kur ky qejf prishet pasi tepërohet me alkoolin aq sa trupi nuk mund të mbajë më.

Këto foto janë kapur në momentin e duhur dhe kohën e duhur. Bëhet fjalë për vajza në gjendje të dehur, të cilat nuk i mbajnë këmbët nga pija, transmeton fokus.


Shtuar më 17/08/2019, ora 11:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori