Buzëqeshjet e ëmbla të Kimit të Koresë së Veriut (FOTO LAJM)

Fëmijët shpërthejnë në lot në prani të liderit të tyre, gjatë vizitës së tij në Kampin e Fëmijëve në Pyongyang.
Kim Jong-un
Lideri i Koresë së Veriut, Kim Jong-un shquhet për fotografitë e tij gjatë vizitave që bën në institucione dhe fabrika të vendit të tij.

Përveç stilit të flokëve, ai është i njohur edhe për buzëqeshjen e tij karakteristike, që në vendin e tij konsiderohet si buzëqeshja më e ëmbël.

Shihni më sipër disa fotografi nga këto vizita. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2014, ora 20:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori