Beqaresha e pafat, martohet me milionerin me një shikim (FOTO LAJM)

32-vjeçarja Stephanie, një oficere policie nga Epsom, Surrey u martua me një milioner, por kete fakt ajo e zbuloi vetëm pas ceremonisë se dasmes.

“Martesë me shikim të parë”, ku pas një sërë testesh psikologjike e shkencore, asaj iu gjet partneri më i përshtatshëm, pasi nuk kishte pasur fat me heret ne dashuri.

Ai ishte Ben, një 36-vjeçar, i cili përveçse një njeri tejet romantik dhe në kërkim të një partnereje, rastisi edhe me prona, vlera e të cilave kapnin milionat.

Sipas asaj që shkruan e përditshmja “DailyMail”, çifti kishte pasur një tërheqje të menjëhershme, që në momentin e parë që ishin takuar.

Stephanie kishte qenë vetëm prej gati 1 viti përpara se të merrte pjesë në këtë eksperiment dhe rrëfeu se çdo lidhje që kishte pasur në të shkruarën kishte dështuar.

Terapisti dhe psikologu Jo Coker e bëri bashkë 32-vjeçaren me Ben për shkak të personaliteteve të tyre dhe dëshirës për të gjetur partner.

Ata u martuan në serinë e parë të spektaklit “Martesë me shikim të parë”, që transmetohet në Channel 4, Britani, ndonëse nuk ishin takuar kurrë më parë.
Shtuar më 18/02/2018, ora 16:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori