A mund ta gjeni ku është fshehur bleta në këtë skenë me lule? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Diku në këtë foto pranverore me lule shumëngjyrëshe është një bletë që lëkundet për mjaltë, por vetëm personat me sy shqiponje do të jenë në gjendje ta shohin atë.

Skena e pranverës u krijua nga karikaturisti hungarez Gergely Dudas, i njohur më mirë si Dudolf, i cili është prapa disa prej puzzles vizive më të mirë në internet, përcjell albeu.com

Një përdorues në internet tha: "Është kaq e vështirë për ta gjetur, sepse lulet janë të vogla dhe bleta është kaq e vogël".

Një tjetër tha: "Unë vura syze për ta gjetur më shpejt". /albeu.com/


Shtuar më 31/03/2018, ora 12:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori