A janë këto imazhet më të bukura në botë? Pilotët na sjellin pamje mahnitëse (FOTO & VIDEO)
Për të gjithë vendi ku ulet piloti i avionit është vend i cmuar sepse pamja nga lartësite në qiell mund të duket spektakolare.

Këto foto të postuara nga MailOnline tregojnë që vendet më të mira për tu ulur në avion janë ato në kabinën e pilotëve, përcjell albeu.com.

Pilotët Monark Paul Fox dhe Ashish Raval janë dy pilotët që kanë postuar fotot në rrjetet e tyre sociale dhe u kanë ofruar ndjekësve të tyre pamje të mahnitëshme nga qielli. /albeu.com/A janë këto imazhet më të bukura në botë? Pilotët na sjellin pamje mahnitëse (FOTO LAJM)

Shtuar më 06/09/2017, ora 11:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori