A është ky Tarzani që ne kemi parë në filma?! (VIDEO)
Personazhe të ndryshëm përpiqen që të bëjnë lojëra që mund të jenë dhe të rrezikshme për vetë. Veprime që herë pas herë janë dhe shumë të dëmshëm për vetë individët.

video shikojmë se si një person kërcen nga pema në pemë për të mirë, përmes videos shikohet se ai është i ngjitur në një pemë të thatë, pasi për çdo lëvizje që bën dëgjohen plasaritjet e drurit.

Autoritetet e sigurisë në Rusi, janë afruar tek ai dhe mundohen ta bindin të zbresë ngadalë, por më kot, ai ishte i fiiksuar mesa duket që të bëhnte veprimet e heroit të filmave Tarzan dhe kështu përfundoi duke çarë kokën në tokë. /albeu.com/
Shtuar më 06/04/2015, ora 10:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori