Terrori nga plaku i borës (VIDEO)
Stina e dimrit dhe kryesisht vendet ku bie borë kanë tradicionale burrin prej bore, por në Boston duket se ky personazh ka ardhur ndryshe. Në vend të një elemEnti të bukur gjatë ditëve të ftohta ai është kthyer në një terrorizues për njerëzit.

I vendosur diku në një qoshe të trotuarit i maskuar si një burrë bore ai ka vënë detyrë vetes që të frikësojë kalimtarët. Kjo është një video që është bërë me qëllim që të ketë një argëtim ndryshe për qytetarët e Bostonit këtë fundviti.
Shtuar më 28/12/2014, ora 13:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori