Mos pini duhan në të ftohtë! Ka pasoja katastrofike për trupin

Pirja e duhanit është e dëmshme për shëndetin, dhe këtë e dinë të gjithë, por nëse pihet në mot të ftohtë, cigarja mund të ketë pasoja edhe më katastrofike. Kjo lidhet me fakti se i ftohti shton d

 
Elseid Hysaj ka sfiduar temperaturat e ulëta në shtetin fqinj duke u fotografuar sipër një makine tip

Elseid Hysaj ka sfiduar temperaturat e ulëta në shtetin fqinj duke u fotografuar sipër një makine tip "Jeep".

 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
22.62 %
72.26 %
5.1 %
Total 548 Vota!